20 באוגוסט 2012

דבר הדוור: MUA

 לינק לפוסט קטילות החדש:

הרשומה העדכנית על MUA לקראת המבצע של 50% הנחה- כאן.מי לא מכירה את ההרגשה שמגיעה חבילה בדואר? שתרים יד, כי היא מפסידה את אחת ההנאות הבאמת קטנות ומהנות של החיים.
אני חייבת לציין שחבילות מהאינטרנט זה קצת כמו סמים- בחבילות הראשונות זה כיף ומרגש מהרגע שהחלטת להזמין ועד שבועיים אחרי שכבר קיבלת את החבילה,
אבל כמו סמים- עם כל חבילה נוספת שמזמינים הריגוש יורד, דרושה הזמנה יותר גדולה ומלהיבה כדי לתת את אותו האפקט, וההתרגשות עצמה? עוברת ברגע ששולחים את ההזמנה, חוזרת לעוד כמה דקות שהחבילה מגיעה.
בגלל מצבי הפיננסי ובגלל שאוסף האיפור שלי כבר כל כך רווי שקשה לי להתלהב מדברים חדשים- החלטתי להוריד הילוך עם הקניות. כמובן שראיתי את המבצע בMUA החלטתי שגם גמילה צריכה להעשות בהדרגתיות והזמנתי לעצמי חבילה צנועה שעמדה על 60 שקלים. זה לא נורא, נכון?
ועכשיו החבילה הגיעה =)
אז החבילה והאריזה היו בלתי מושקעים בעליל, והמעטפה הצליחה להדחס לתא הדואר עצמו.

1

12 באוגוסט 2012

lips of a night goddess


סופשבוע! איזה כיף! בשניה הראשונה שהיתה לי הצטיידתי במסיר איפור והמון צמרונים ועשיתי את מה שביקשתן ממני לעשות, אני הרי ממושמעת:
ביקורת מוצרי שפתיים של ניקס.

מקור השם "ניקס" במיתולוגיה היוונית.
הבנזוג שלי מאוד אוהב את המיתולוגיה היוונית ולפעמים אני צריכה לעשות מבט מאזין כשהוא חש צורך להפגין את ידיעותיו לספר לי איזה סיפור על אל מהפנטאון. מיותר לציין שהמבט המאזין משופשף ביותר אצלי, ושבתוך הראש שבבעלותו העיניים בד"כ רצות מחשבות הרבה יותר שיטחיות ומעניינות מחבורת אלים יווניים גחמניים, יותר בכיוון של "מה אכתוב בפוסט הבא... ממ וצריך למצוא זמן לבדוק את הקולקציות החדשות במאק.."
אבל שיישאר ביניינו, הוא עדיין בטוח שמערכת היחסים שלנו מבוססת על הקשבה. ועל זה נאמר בפי בלוגריות שלא חצו את גיל המצוות: פחחחח...
בכל מקרה אולי הקשבתי קצת, ואולי התעניינתי בעצמי מתישהו מאיפה בא השם. ניקס היא אלת הלילה היוונית, אחראית ללידתם של התאומים "מוות" ו"שינה", אחים ל"אשמה" "תעתוע" ו"ידידות".
יש הרבה דברים שאני יכולה לדמיין שנרקמו מתוך הלילה, ותמיד טענתי שלחושך הרבה גוונים, אבל בתכלס חברת האיפור העממית "ניקס" לא נותנת ממש הרגשה שהיא נולדה בחסות החשכה המסתורית והסקסית, והרבה יותר קל לראות במוצריה את המפעלים הסיניים מאשר שמיים זרועים כוכבים.
נו שויין. עדיין שם יפהפה ומסקרן.


 מדובר חברת איפור אמריקאית עם מחירים מאוד מאוד עממיים. בגדול הדיעה הרווחת על החברה הזו היא חיובית, אבל אין לצפות לרמת מוצרים כמו של חברה מקצועית, וכמו תמיד צריך לבדוק טוב טוב ברשת ביקורות וסווטשים כמו בכל קניה אינטרנטית אחרת שבה אין לנו את הפרבילגיה לחוש ולנסות את המוצר לפני הקנייה.
ניקס נמצאת ברשימה הטובה של PETA שזה תמיד חשוב. אחרי שסגרנו את הפינה הזאת אפשר להתחיל
7 באוגוסט 2012

איפור היום- cranberry

אמצע שבוע!
מי היה מאמין שיהיה לי זמן לפרסם משהו באמצע שבוע?!
טוב נו אולי פוסט של "איפור היום" זו קצת רמאות, ודורש פחות השקעה. אם תקבלו אותו בזרועות פתוחות אני מבטיחה אחד מושקע ביותר בסופ"ש.

3 באוגוסט 2012

איפור בשלבים למאחרת הכרונית

חשבתי רבות על מה לכתוב בפוסט הזה. רציתי לכתוב סקירה של גלוסיבוקס יוני, אחרי שהפסקתי את השירות וחזרתי עם זנב בין הרגליים בעקבות המבצע של 1+1, אבל מה כבר יהיה לי לחדש על חמשת המוצרים הכי מדוברים בכל חודש?!
חשבתי לכתוב על מקדמי הגנה וBB CREAMS, ואני מהמתמרחות קיץ וחורף כאחד, לפעמים צוחקים עלי שאני מתמרחת אפילו בחושך (הי, גם אם עוד חצי שעה שקיעה עדיין יש שמש!) אבל נו ב'מת כבר אוגוסט, וחצי מהקיץ מאחורינו כבר. שיעבור מהר!

ואז(!)

שוב מצאתי את עצמי על המחשב רבע שעה לפני שאני צריכה לצאת לעבודה, לא מצליחה להדיר עיני מהפייסבוק ודומיו, ואז זה היכה בי- בפוסט הזה אחלוק איתכם את השיטה המשומנת שלי כיצד להתאפר כשאת מאחרת כרונית כמוני.
עוד מאחר כרוני

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...